Senarai Nama Guru dan Kakitangan SKKW 2013

Senarai Nama Guru Sesi Pagi
BIL.
NAMA GURU
JAWATAN
1.
Pn. Rohaidah binti Mohd Ali
Guru Besar
2.
Pn. Noor'ashikin binti Mohamed
GPK Pentadbiran & Kurikulum
3.
Pn. Asnah binti Abd Ghani
GPK Hal Ehwal Murid
4.
Pn. Mimi Hidayah binti Mohd Adam
GPK Kokurikulum
5.
Pn. Nor Mi binti Aw Nik
GPK Pendidikan Khas
6.
Pn. Normi binti Yahya
Guru Media
7.
Pn. Che Ruzana binti Che Din
Guru Bimbingan & Kaunseling
8.
Pn. Idayu binti Idris
Guru Pemulihan Khas Linus
9.
En. Mohd Fakhruddin bin Yusoff
Guru Data
10.
Pn. Hani binti Hassan
Penyelaras Tahun 1
11.
Pn. Roszila binti Balia
Tahun 1 Wibawa
12.
Cik Nor Faezah binti Talib
Tahun 1 Amanah
13.
Pn. Zuanawati binti Saidin
Tahun 1 Rasional
14.
Pn. Nor Liza binti Yahya
Tahun 1 Ikhlas
15.
Pn. Roshita binti Shuib
Tahun 1 Setia
16.
Pn. Shazwani Bazilah binti Abd Raub
Tahun 1 Nusa
17.
Cik Siti Jamilah binti Husin
Penyelaras Tahun 4
18.
Pn. Zalina binti Dzulkifli
Tahun 4 Wibawa
19.
Pn. Noorlailey binti Jusoh
Tahun 4 Amanah
20.
Pn. Siti Aisah binti Yahya
Tahun 4 Rasional
21.
Pn. Nor Munirah binti Mahamad
Tahun 4 Ikhlas
22.
Pn. Khairul Amizah binti Musa
Tahun 4 Setia
23.
Pn. Afifah binti Shaiffuddin
Tahun 4 Nusa
24.
Pn. Zawati binti Mat Zain
Penyelaras Tahun 5
25.
Pn. Siti Zawiyah binti Md Akhir
Tahun 5 Wibawa
26.
Pn. Nor Hanisah binti Zainal Abidin
Tahun 5 Amanah
27.
Pn. Morietta binti Mohd Salleh
Tahun 5 Rasional
28.
Pn. Khairusiah binti Khairuddin
Tahun 5 Ikhlas
29.
Pn. Rusnah binti Abu
Tahun 5 Setia
30.
Pn. Siti Fairuza binti Asmungi
Penyelaras Tahun 6
31.
Pn. Rosmahwati binti Che Sa'aman
Tahun 6 Wibawa
32.
Pn. Nur Aziah binti Yahya
Tahun 6 Amanah
33.
Pn. Siti Zubaidah binti Masod
Tahun 6 Rasional
34.
Pn. Mariatul Kabtiah binti Ismail
Tahun 6 Ikhlas
35.
Pn. Nordiana binti Mohammed Mohayaddin
Tahun 6 Setia
36.
Pn. Norizan binti Dahalan
Penyelaras PBS
37.
Pn. Fatimah Bibi binti Jirangon
Bahasa Inggeris
38.
Pn. Azira binti Ibrahim
Sains / Kajian Tempatan
39.
Pn. Rosmawati binti Mohd Salah
Sains / Kemahiran Hidup
40.
En. Maz Azlee bin Azahari
Sains
41.
Pn. Inda Shahidah binti Supian
Sains
42.
Pn. Fatimah binti Shamsuddin
Matematik
43.
Pn. Zurina binti Mohd Yusof
Matematik
44.
En. Md Azizi  bin Md Nor
Matematik
45.
Pn. Siti Aminah binti Abdullah
Matematik
46.
Pn. Asiah binti Awang
Pendidikan Islam
47.
Pn. Norina binti Nordin
Pendidikan Islam
48.
En. Amir bin Mustapha
Pendidikan Islam
49.
Pn. Norhazani binti Ahmad
j-QAF
50.
En. Mohd Zulkiflee bin Ab Llah
j-QAF
51.
Pn. Sri Ayuna binti Md Yusof
j-QAF
52.
Pn. Mashaliza binti Masdar
j-QAF
53.
Pn. Siti Nurul Azizah binti Abd. Jalil
j-QAF Pendidikan Khas
54.
En. Mohamad Nazron bin Norizan
Pendidikan Jasmani & Kesihatan
55.
Pn. Wan Nurul Aiza binti Wan Abu Bakar
Prasekolah Wibawa / Penyelaras Prasekolah
56.
Pn. Zuraydah binti Zainal
Prasekolah Amanah
57.
Pn. Farahdiba binti Abdul Hamid
Prasekolah Rasional
58.
Cik Syahaneem binti Oon
Prasekolah Ikhlas
59.
Pn. Nor Anikah binti Abd Rahim
Pendidikan Khas
60.
En. Mohd Salmi bin Mat Yaakob
Pendidikan Khas
61.
Pn. Rizzawati binti Mohamed Rizuan
Pendidikan Khas
62.
Pn. Adibah binti Hasbullah
Pendidikan Khas
63.
Pn. Roslina binti Abdul Rahim Alyobi
Pendidikan Khas
64.
Cik Chan Sin Wei
Bahasa Cina SK
65.
Pn. Parvathy a/p Baatinathan
Bahasa Tamil SK

Senarai Nama Guru Sesi Petang
BIL.
NAMA GURU
JAWATAN
1.
En. Rosli bin Saad
GPK Petang
2.
Pn. Noor Azian binti Ibrahim
Pembantu GPK Petang / P.Islam
3.
En. Mohd Rohaizat bin Ismail
Guru Bimbingan & Kaunseling
4.
Pn. Haryati binti Mohd Noor
Guru Pemulihan Khas / B.Melayu
5.
Pn. Suhaizan binti Che Osman
Guru Perpustakaan Petang
6.
Pn. Suzilawati binti Mat Salleh
Penyelaras Tahun 2
7.
Pn. Siti Aida binti Omar
Tahun 2 Wibawa
8.
Pn. Lili Banon binti Tahir
Tahun 2 Amanah
9.
Pn. Adibah binti Abdullah
Tahun 2 Rasional
10.
Pn. Rozana binti Radzuan
Tahun 2 Ikhlas
11.
Pn. Faezah binti Mohd Halid
Tahun 2 Setia
12.
Pn. Norafizah binti Noordin
Tahun 2 Nusa
13.
Pn. Siti Huriah binti Mohd Hom
Penyelaras Tahun 3
14.
Pn. Hasnah binti Din
Tahun 3 Wibawa
15.
Pn. Zahrulhuda binti Kamarudin
Tahun 3 Amanah
16.
Pn. Siti Rodhiah binti Abd Razak
Tahun 3 Rasional
17.
Pn. Juliana binti Hamzah
Tahun 3 Ikhlas
18.
Pn. Muntaz binti Sumsudin
Tahun 3 Setia
19.
En. Adnan bin Ismail
Bahasa Melayu
20.
Pn. Zaidatul Noor binti Kamis
Bahasa Inggeris
21.
Pn. Mazuraini binti Ghani
Matematik
22.
Pn. Nurul Syariah binti Abdul Wahab
Pendidikan Islam
23.
Cik Nik Najmiah binti Nik Lah @ Nik Abdullah
Pendidikan Islam / Bahasa Arab
24.
En. Mohd Asri bin Silahuddin
j-QAF
25.
En. Mohd Azmi bin Yaakub
Pendidikan Jasmani & Kesihatan
 
Senarai Nama Kakitangan
BIL.
NAMA KAKITANGAN
JAWATAN
1.
Pn. Sabariah binti Suramin
Ketua Pembantu Tadbir
2.
Pn. Saodah binti Bawo
Pembantu Tadbir
3.
Pn. Syarizani binti Md Saad
Pembantu Tadbir
4.
Pn. Siti Hafizah binti Masdi
Pembantu Tadbir
5.
Pn. Norazlina binti Mohd Nor
Pembantu Pengurusan Murid Pra W
6.
Pn. Noramani @ Nur Amani binti Jidi
Pembantu Pengurusan Murid Pra A
7.
Pn. Azlinda binti Mohamad
Pembantu Pengurusan Murid Pra R
8.
Pn. Farahwahidah binti Mohd Ali
Pembantu Pengurusan Murid Pra I
9.
Pn. Salinah binti Moojee
Pembantu Pengurusan Murid P.Khas
10.
Pn. Aziyati binti Hassan
Pembantu Pengurusan Murid P.Khas
11.
Pn. Norini binti Abdul Ghafar
Pembantu Am Pejabat

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »